Kozmetika JANKA

Byť krásnou je voľba.

Kozmetický salón Janka v Banskej Štiavnici ponúka širokú škálu služieb ohľadom starostlivosti zdravia a krásy vašeho tela.


Líčenie, vizáž, make-up

Denný make-up - prirodzené a jemné líčenie, ktoré je určené na bežné nosenie. Správny denný make-up potláča nedostatky a zvýrazňuje klady - výsledkom líčenia je pleť, ktorá vyzerá zdravo.

Večerný líčenie - výraznejší make-up vhodný na spoločenskú príležitosť ako je maturitný ples alebo firemný večierok. Použitie kvalitnej dekoratívnej kozmetiky a nalepovacích rias podľa želania klientky.

Svadobné líčenie - vodeodolný a zároveň prirodzený make-up, ktorý vydrží celý náročný svadobný deň. Pôsobí prirodzene medzi hosťami, ktorí nehľadajú stopy líčidiel, a zároveň je dostatočne výrazný pre fotografiu a kameru.

 

Ponúkame kozmetické a manikérske služby ako napr.

Masáž tváre, krku a dekoltu, Permanentný make-up, hĺbkové čistenie, mikromasáž očného okolia, úprava obočia, farbenie rias a obočia, 3D riasy, trvalá na riasy, gelové a akrylové nechty, klasická a wellness manikúra, japonská a wrap manikúra, parafínové zábaly na ruky a tvár.

 

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.