Salón Krásy Slávka

Naším cieľom je, aby každá klientka od nás odchádzala spokojná!

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 - 18:00
Utorok 10:00 - 18:00
Streda 10:00 - 18:00
Štvrtok 10:00 - 18:00
Piatok 10:00 - 18:00
Sobota Podľa objednáv
Nedeľa Podľa objednáv


KOZMETICKÝ SALÓN

Kozmetický salón SKS funguje od roku 2007. Ponúkame Vám kompletné ošetrenie pleti, dekoltu, rúk, ošetrenie nechtov, modelácie nechtov, IPL ošetrenia a veĽa ďalších najmodernejších úkonov na trhu. Máme za sebou účasti a výhry na celoslovenských a medzinárodných súťažiach v make-upe. Svoje vedomosti a zručnosti stále obohacujeme novými školeniami a kurzami. Naším cieľom je, aby každá klientka od nás odchádzala spokojná!

Na ošetrenie pleti používame svetoznámu, veľmi kvalitnu , francúzsku,pleťovú kozmetiku značky MARY COHR, ktorá obsahuje vysoký podiel esenciálnych olejov, najma levandulu, šalviu a rozmarín.

 

Mary Cohr získava zo srdca prírody to najlepšie pre ženskú krásu, výberom tých najlepších rastlín, z ktorých sú extrahované najúčinnejšie aktívne látky.Tieto látky sa následne pridávajú do týchto produktov v optimálnej koncentrácii, tak aby sa dosiahli tie najlepšie kozmetické výsledky pre vašu pleť.

Mary Cohr bola prvá kozmetická značka, ktorá vytvorila tie najprirodzenejšie kozmetické ošetrenia bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov, s kompatibilnou vôňou pre pleť tak, že Vaša pleť získava výživu z tých najlepších a najaktívnejších tajomstiev rastlín.

NECHTOVÉ ŠTÚDIO

V našom salóne krásy Slávka v Krupine poskytujeme širokú škálu služieb nechtového štúdia:

manikúra, modelácia gélových nechtov, zdobenie gélobých nechtov a pod. 

SOLÁRIUM

K dispozícii pre vás máme nadštandardne vybavené vertikálne solárium od popredného svetového výrobcu MegaSun, ktorý sa zameriava nielen na najmodernejšie technológie a vybavenie, ktoré vám maximálne spríjemní vašu procedúru, ale aj na dizajn v ktorom sa budete cítiť veľmi dobre. Solárium je vybavené najmodernejšími technológiami a spĺňa prísne bezpečnostné normy EU.

  • sound-box - hudobný systém
  • megaVoice - hlasový sprievodca
  • musicVibration - hudobné vibrácie
  • ACS - inteligentné ovládanie ventilácie

FOTOEPILÁCIA: je metóda na trvalú redukciu nežiaduceho ochlpenia ( horná pera, brada, podpazušie, bikiny, nohy, ruky...). Premenlivé pulzné svetlo ničí korienky chĺpkov, takže ožiarený chĺpok pravdepodobne už nikdy nenarastie. Väčší úspech pri ošetrené budú mať tmavé chĺpky, biele a šedivé sa neoplatí ošetrovať. 3týždne pred ošetrením sa chĺpky nesmú depilovať ani vytrhávať pinzetou. Holiť sa môžu. 4 týždne pred a 3 po fotoepilácii sa ošetrovaná pokožka nesmie opaľovať. Požadovaný počet sedení je 4-8 v rozmedzí 3-8 týždňov ( je to individuálne podľa rôznych faktorov). 

FOTOOMLADENIE: dochádza k novotvorbe kolagénu, pleť sa napne, omladí, vyhladzujú sa jemné vrásky, zlepší sa štruktúra pleti, zjemňujú sa póry, nepravidelná pigmentácia a jemné cievky na pleti. Výsledkom je napnutá, rozžiarená, jemná pleť so zdravou farbou. 4týždne pred a aspoň 2 týždne po ošetrení sa pleť nesmie vystavovať slnečnému žiareniu. Požadovaný počet sedení je individuálny od stavu pleti ( 3-6). Na záver sa aplikuje výživná pleťová maska. Čas ošetrenia je cca 40min. Kontraindikácie: tehotenstvo, poruchy hojenia rán, užívanie liekov proti akné( Roacutan, Accutan)fotosensibilita v posledných 6 mesiacoch, epilepsia, užívanie fotosensi..liekov, užívanie antidepresív, kaposiho syndróm, opálenie kože, malígne a podozrivé lézie, tetovanie v oblasti, ktorá má byť ošetrovaná. 

Podrobné informácie o našich službách nájdete na našej webovej stránke a facebooku.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.