Kozmetický salón ELLEN

My osobne veríme, že najlepšie miesto na starostlivosť o Vašu pleť je kozmetický salón Ellen.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 09 - 18
Utorok 09 - 18
Streda 09 - 18
Štvrtok 09 - 18
Piatok 09 - 18
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené


PROFESIONÁLNA PRÍRODNÁ KOZMETIKA EXKLUZÍVNE PRE VÁŠ SALÓN

 

 

Rastliny a kvety obsahujú výnimočné skrášlovacie zložky a ľudstvo mnohé z nich využíva už tisíce rokov.  Profesionálna prírodná kozmetika Neoderma vytvorená vo  vyspelých výskumných laboratóriách, obsahuje vyselektované najlepšie a najúčinnejšie rastlinné extrakty na vytvorenie výnimočných kozmetických produktov na prírodnej báze, ktoré sú použité pre každé profesionálne ošetrenie.

Účinne spájame najnovšie vedecké poznatky spolu s tradičnými vedomosťami o prírodnej kozmetike,aby sme vytvorili kvalitné prírodné produkty použité na : hydratácia pleti, lifting tváre ( biolifting),píling (Biopeeling), čistenie pleti, akné, rozacea a podobne.

 Keďže je pleť krehká a citlivá na zaobchádzanie, je našou filozofiou starať sa o ňu výlučne prírodnými, ku pleti šetrnými a pritom účinnými kozmetickými produktami. Preto je našou prvoradou snahou predstaviť Vám bezpečné a čisté prírodné kozmetické prípravky pre krásu, ktoré neobsahujú geneticky modifikované organizmy (GMO), minerálne oleje, karcinogénne parabény a nie sú testované na zvieratách.

 

My osobne veríme, že najlepšie miesto na starostlivosť o Vašu pleť je kozmetický salón. Trénovaná a skúsená kozmetička je najlepší špecialista na diagnostiku Vašej pleti a odporučenie najvhodnejšieho profesionálneho ošetrenia a produktov na základe osobitných potrieb a požiadaviek Vašej pleti, či už je to biolifting, biopíling, hydratácia pleti, boj proti akné či rozacea .

 Neoderma je kvalitná profesionálna prírodná kozmetika, založená na sérii exkluzívnych profesionálnych salónnych ošetrení na tvár a telo. Pre podporu týchto ošetrení ponúkame širokú škálu predajných produktov na domáce použitie pre každé profesionálne ošetrenie.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.